St. Kunickiego 10a/II, Wrocław 54-616
+48 601 873 147,  +48 575 101 162 
biuro @ ekaltech.pl

  • English
  • Deutsch
  • Русский

Dostawca

rozwiązań
dla przemysłu

Współpraca

z Beckhoff
i InduSoft

Wykwalifikowani

specjaliści z dziedziny
automatyki i IT

Realizacje

Automatyka Budynkowa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i modernizacji inteligentnych budynków. Umożliwia to monitoring oraz sterowanie całym obiektem z jednego miejsca.

Zobacz więcej

Automotive

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przebudowywaniu maszyn i budowie nowych bądź modernizacji istniejących linii produkcyjnych w pełni zrobotyzowanych. Dostarczamy dedykowane oprogramowanie systemowe, rozbudowywane zgodnie z ewaluacją procesu. Każdy etap kończy pełne szkolenie użytkowe. 

Zobacz więcej

Przemysł energetyczny

Dla sektora energetycznego, większość naszych dotychczasowych realizacji opiera się o systemy energii odnawialnej. Mamy doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych, sterowania procesami zgazowywania biomasy, a także budowy instalacji elektrycznej odbierającej energię z turbin wiatrowych.

Zobacz więcej

Przemysł meblarski

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przebudowywaniu maszyn i całych linii produkcyjnych opartych na urządzeniach grupy Homag, Ligmatech oraz IMA. Realizujemy zlecenia związane z wymianą sterowania szerokiej gamy maszyn, poniżej znajdą Państwo opisy części z nich.

Zobacz więcej

Przemysł kamieniarski

Dzięki zastosowaniu sterowania opertego na napisanych przez nas algorytmach uzyskujemy zwiększenie wydajności cięcia, wzrost możliwości precyzyjnego ustawienia parametrów posuwów a także skróceniu ulega całkowity czas obróbki. Wykonane maszyny wyposażamy w autorski program do zadawania parametrów obróbki oraz rysowania krzywych.

Zobacz więcej

Przemysł drzewny

Podczas naszej działalności, realizowaliśmy projekty z zadania związane na liniach technologicznych obróbki drzewa. Efektem napisanych przez nas programów było zautomatyzowanie procesów obróbki, sortowania a także systemy raportowania i wizualizacji.

Zobacz więcej

Stanowiska Laboratoryjne

Podczas naszej działalności podjęliśmy się również realizacji w pełni mobilnych stanowisk laboratoryjnych do badania okien i drzwi pod kątem przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i obciążenia wiatrem, a w najnowszej wersji badań huraganowych.

Zobacz więcej

Sterowania CNC

Pierwsze zlecenia wykonynywane przez naszą firmę opierały się na wykonaniu sterowania dla maszyn CNC. Obróbka CNC pozwala już na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie często bardzo złożonych elementów i kształtów. Dlatego też modernizacja czy wymiana całego systemu na system CNC spotyka się z coraz większym zainteresowaniem u producentów.

Zobacz więcej

Projektowanie CAD

Od niedawna rozpoczęliśmy prężnie rozwijać dział projektowy, dla elementów mechanicz-nych. Wykonujemy maszyny zaczynająć od projektu 3D, zbudowania urzadzenia wraz z pełnym sterowaniem.

Zobacz więcej