St. Kunickiego 10a/II, Wrocław 54-616
+48 601 873 147,  +48 575 101 162 
biuro @ ekaltech.pl

  • Polski
  • English
  • Русский

Praca biura opiera się na świadczeniu kompleksowych usług. Zaczynając od szczegółowej identyfikacji potrzeb Klienta, wykonaniu oferty na rozwiązania systemowe, sprzętowe, szkolenia i na opiece posprzedażnej skończywszy.

Indusoft

Wsparcie dla technologii przeznaczonych do budowy aplikacji internetowych ASP.NET po stronie serwera a także HTML5. Wychodząc na przeciw najnowszym trendom oraz technologią przemysłu 4.0, dostępne są mobilne wersje aplikacji. SMA będący klientem na urządzenia mobilne jak smartphony, tablety, iPod, iPhone.

Czytaj więcej

 

Beckhoff Automation

Moduły Beckhoffa zapewniają wsteczną kompatybilność, dając możliwość rozbudowy istniejących systemów o dowolnej konfiguracji sterowania. Wysoka elastyczność dotyczy zarówno centralizowanych systemów sterowania jak i rozproszonych.

Czytaj więcej

Kompleksowe usługi dla automatyki i informatyki

Realizujemy zlecenia od projektu, analizy kosztów, wdrożenia, testów, integracji z pozostałymi systemami.

Specjalizujemy się w poniższych kategoriach

Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu przedsięwzięć dla przemysłu energetycznego. Inwestycje, które wykonywaliśmy skupiały się przede wszystkim na źródłach energii odnawialnych i dostarczaniu jej do odbiorców.

Zobacz więcej

Obróbka CNC pozwala już na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie często bardzo złożonych elementów i kształtów. Dlatego też modernizacja czy wymiana całego systemu na system CNC spotyka się z coraz większym zainteresowaniem u producentów.

Zobacz więcej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przebudowywaniu maszyn i całych linii produkcyjnych opartych na urządzeniach grupy Homag, Ligmatech oraz IMA. Realizujemy zlecenia związane z wymianą sterowania szerokiej gamy maszyn, poniżej znajdą Państwo opisy części z nich.

Zobacz więcej

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą daje nam kompetencje do realizacji projektów zwązanych z maszynami do obróbki kamienia. Po zastosowaniu sterowania opertego na napisanych przez nas algorytmach uzyskujemy zwiększenie wydajności cięcia, dzięki możliwości precyzyjnego ustawienia parametrów posuwów a także skróceniu ulega całkowity czas obróbki. Wszystko to można osiągnąć dzięki zastosowaniu nowoczestych rozwiązań sprzętowych, dostarczanych przez firmę Beckhoff. Wykonane maszyny wyposażamy w autorski program do zadawania parametrów obróbki oraz rysowania krzywych.

Zobacz więcej

Nasze mocne strony

Doświadczenie

Od ponad 10 lat wykonujemy specjalistyczne projekty dla przemysłu, zarówno na terenie kraju jak i za granicą.

Elastyczność

Dla wykonanych realizacji zapewniamy zdalnie wsparcie techniczne. Oszczędza to Państwa czas i pieniądze.

Technologia

Projektujemy systemy na najnowszych i zaawansowanych urządzeniach oraz sprawdzonym oprogramowaniu. Jesteśmy na bieżąco z nowościami dostarczanymi przez producentów Beckhoff oraz InduSoft.

O nas

Powstaliśmy w roku 2005 opierając się na bazie własnych wieloletnich doświadczeń i kwalifikacji zawodowych, intensywnej pracy, ciągłym poszerzaniu wiedzy, udziału w kursach szkoleniowych i konferencjach.
Obecnie naszym celem jest dynamiczny rozwój biura zwłaszcza w obszarze inżynierii systemowej z zakresu informatyki, automatyki przemysłowej i elektroniki stosowanej dla inwestycji z terenu całego kraju.
Zespół biura tworzy wybrana grupa wysokiej klasy specjalistów, osób szczerze zaangażowanych w proces powstawania oraz propagowania inżynierii systemowej, lubiących swoją pracę oraz wiążące się z nią wyzwania.