St. Kunickiego 10a/II, Wrocław 54-616
+48 601 873 147,  +48 575 101 162 
biuro @ ekaltech.pl

  • English
  • Deutsch
  • Русский

Dostawca

rozwiązań
dla przemysłu

Współpraca

z Beckhoff
i InduSoft

Wykwalifikowani

specjaliści z dziedziny
automatyki i IT

O firmie

Powstaliśmy w roku 2005 opierając się na bazie własnych wieloletnich doświadczeń i kwalifikacji zawodowych, intensywnej pracy, ciągłym poszerzaniu wiedzy, udziału w kursach szkoleniowych i konferencjach.

Obecnie naszym celem jest dynamiczny rozwój biura zwłaszcza w obszarze inżynierii systemowej z zakresu informatyki, automatyki przemysłowej, robotyki i elektroniki stosowanej dla inwestycji z terenu całego kraju.

Praca zespołu EKALTECH opiera się na świadczeniu kompleksowych usług. Zaczynając od szczegółowej identyfikacji potrzeb Klienta, wykonaniu oferty na rozwiązania systemowe, sprzętowe, szkolenia i na opiece posprzedażnej kończąc.

Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży posiadamy dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii, szeroko pojętego doradztwa i wsparcia technicznego, które jest niezbędne przy realizacji zaawansowanych projektów wielozadaniowych i równoległych.

Zespół EKALTECH tworzy wybrana grupa wysokiej klasy specjalistów, osób szczerze zaangażowanych w proces powstawania oraz propagowania inżynierii systemowej, lubiących swoją pracę oraz wiążące się z nią wyzwania.

EKALTECH partnerską współpracę tworzy z: firmą BECKHOFF lidera w dziedzinie nowoczesnych technik automatyzacji maszyn, firmą InduSoft Polska Sp. z o.o., oferującą szeroki asortyment oprogramowania umożliwiającego tworzenie w środowisku Windows aplikacji wspomagających systemy automatyki przemysłowej, sterowania i systemów wbudowanych, dostarcza rozwiązania zaopatrujące współczesną technologię dostępu i przechowywania danych dla urządzeń przemysłowych.

Zapraszamy do współpracy.