St. Kunickiego 10a/II, Wrocław 54-616
+48 601 873 147,  +48 575 101 162 
biuro @ ekaltech.pl

  • English
  • Deutsch
  • Русский

Dostawca

rozwiązań
dla przemysłu

Współpraca

z Beckhoff
i InduSoft

Wykwalifikowani

specjaliści z dziedziny
automatyki i IT

Kultura firmy

WARTOŚCI I PRIORYTETY EKALTECH

Wizja firmy
Naszym celem jest Zrozumieć potrzeby klienta, dostarczając optymalne innowacyjne rozwiązania. Poznajemy konkretne potrzeby naszych klientów i ich problemy zapewniając im najwyższą jakość usług. Gotowość do podjęcia odpowiedzialności jest naszą mocną stroną, przywiązujemy wielką wagę do zapewnienia sukcesu naszym klientom dzięki oferowanym rozwiązaniom.

Rozwój firmy
Od 11 lat EKALTECH poszerza swoja ofertę o nowe rozwiązania i usługi w każdej branży przemysłu.

ROZWÓJ PRACOWNIKA

Szkolenia
Pracownicy mają możliwość udziału w wielu branżowych szkoleniach, dzięki czemu posiadają aktualną wiedzę na temat światowych trendów automatyki przemysłowej i utrzymania ruchu.
W okresie wdrożeniowym kandydat otrzymuje opiekę doświadczonego współpracownika co pomaga mu szybko poznać zakres obowiązków, nabrać odpowiednich nawyków i pokonać nawał informacji na początku kariery.

Spotkania dyskusyjne.
Stawiamy na dialog i przepływ informacji. W tym celu spotykamy się na cotygodniowych spotkaniach w zespołach projektowych, by omówić postępy w realizacji zadań i wspólnie zaplanować wyzwania na kolejny tydzień.

Wyjazdy integracyjne.
Stosunki interpersonalne w EKALTECH wzmacniamy poprzez integrację, wspólne zaangażowanie w działania poza firmą, wzajemny rozwój zainteresowań i miłe spędzenie czasu wolnego.